محل اقامت یکی از مهترین بخش های سفر است، حال برای تفریح رفته باشید یا کسب و کار.بنابرین محل اقامت خود را بادقت فراوان انتخاب کنید.اکثر هتل های انتالیا برای تامین نیازهایتان مناسب و دردسترس هستند.

اقامت در زیباترین شهر در منطقه ساحلی دریای مدیترانه ،با زیرساختهای مدرن و توسعه یافته همراه با کلیه امکانات رفاهی بسیارلذت بخش است.

اقامت در آنتالیا

 

از دیدگاه توریستی امکانات موجود در آنتالیا فوق العاده است مکانهای بسیار فوق العاده برای تعطیلات،مراکز خرید فراوان و عالی،مکانهای سرگرمی،سرویس حمل و نقل عالی،دسترسی آسان وسریع به انواع فروشگاهها و مغازه ها و...هم سفر به یادماندنی را برایتان فراهم می کند واگر قصد زندگی را در آنجا داشته باشید امکانات فراوان زندگی شیرینی را برایتان به ارمغان می آورد.

به طور کلی چندنوع اقامت در ترکیه وآنتالیا وجود دارد:یکی اقامت توریستی 90 روزه بدون ویزاست که مدت این اقامت 90 روزه یعنی 3 ماه می باشد.برای این نوع اقامت نیازی به ویزا نمی باشد ( البته برای ایرانیان) و شما می توانید در کشور ترکیه به مدت 3 ماه در سال بدون نیاز به ویزا یا اجازه اقامت بدون هیچ مشکلی ساکن شوید.

اقامت در آنتالیا

توجه داشته باشید با این نوع ویزا اجازه هیچ کاری مثل دادوستد وکار یا تحصیل درترکیه را نخواهید داشت.

نوع دیگر اقامت اقامت توریستی 6 ماهه با دفترچه اقامت است که مخصوص خریداران ملک در ترکیه است،این نوع اقامت درحال حاضر تنها راه اخذ اقامت بلند مدت تردرترکیه برای ایرانیان می باشد.البته سند ملک دلیلی برای اخذ این نوع اقامت نبوده و پلیس ترکیه مستندات دیگری را برای اعطای آن مطالبه خواهد نمود.

اما طبق آخرین اخبار حاصله از پارلمان ترکیه، وکلای گروه اگما به شما این نوید را می دهند که اوریل 2014 زمان اجرایی شدن قانون پیشتر تصویب شده ایست که طبق آن حقوق سایر اتباع خارجی نظیر ایرانیان در اخذ اقامت بواسطه خرید ملک، محترم شمرده شده و بموجب آن ایرانیان گرامی موفق به اخذ اجازه اقامت حداقل یکساله با در دست داشتن سند مالکیت خود خواهند شد.